Verdi Strawberry Sparkletini 5%

Verdi Strawberry Sparkletini 5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 47,25 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Verdi Strawberry Sparkletini med 5% alkohol fra Italien i 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 45,00 krSidst set i dag
    45,00 kr
    750 ml60,00 kr/l
  • 47,25 kr
    750 ml63,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

38 kr40 kr42 kr44 kr46 kr48 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Verdi Strawberry Sparkletini 5% 750 ml

Verdi Strawberry Sparkletini 5% fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 47,25 kr — en forskel på 5%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Strawberry Sparkletini 5% eller udforske flere Drikkevarer.