Verdi Strawberry Sparkletini 5%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Verdi Strawberry Sparkletini med 5% alkohol fra Italien i 750 ml flaske.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag23,33 kr750 ml31,11 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag26,99 kr750 ml35,99 kr/l
MenySidst set i dag44,95 kr750 ml59,93 kr/l
SparSidst set i dag44,95 kr750 ml59,93 kr/l
45,00 kr750 ml60,00 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag47,25 kr750 ml63,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Verdi Strawberry Sparkletini 5% 750 ml
Verdi Strawberry Sparkletini 5% fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,33 kr hos Calle , mens prisen er højest hos Nemlig til 47,25 kr — en forskel på 103%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Strawberry Sparkletini 5% eller udforske flere Drikkevarer.

