Verdi Mango Sparkletini

Verdi Mango Sparkletini
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 49,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Verdi Mango Sparkletini brusende drik, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • BilkaToGo3 for 89,90 kr · 29,97 kr/stk · spar 44,95 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Meny2 for 85,00 kr · 42,50 kr/stk · spar 14,90 krSidst set i dag
    49,95 kr
    750 ml66,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

44 kr45 kr46 kr47 kr48 kr49 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Verdi Mango Sparkletini 750 ml

Verdi Mango Sparkletini fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Meny til 49,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Mango Sparkletini eller udforske flere Drikkevarer.