Fresca Pink Moscato

Fresca Pink Moscato
750 ml

Drikkevarer›Vin

38,95 kr

Billigste pris 38,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fresca Pink Moscato vin, 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    38,95 kr
    750 ml51,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 77,90 kr · 25,97 kr/stk · spar 38,95 krSidst set i dag
    38,95 kr
    750 ml51,93 kr/l
  • Føtex18 for 467,40 kr · 25,97 kr/stk · spar 233,70 krSidst set i dag
    38,95 kr
    750 ml51,93 kr/l
  • Bilka18 for 467,40 kr · 25,97 kr/stk · spar 233,70 krSidst set i dag
    38,95 kr
    750 ml51,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

39 kr39 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fresca Pink Moscato 750 ml

Fresca Pink Moscato fra Fresca (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 38,95 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fresca Pink Moscato eller udforske flere Drikkevarer.