Fresca White Moscato

Fresca White Moscato
750 ml

Drikkevarer›Vin

37,56 kr

Billigste pris 37,56 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Fresca white moscato vin. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 75,12 kr · 25,04 kr/stk · spar 37,56 krSidst set i dag
    37,56 kr
    750 ml50,08 kr/l
  • Føtex18 for 450,72 kr · 25,04 kr/stk · spar 225,36 krSidst set i dag
    37,56 kr
    750 ml50,08 kr/l
  • Bilka18 for 450,72 kr · 25,04 kr/stk · spar 225,36 krSidst set i dag
    37,56 kr
    750 ml50,08 kr/l

Prishistorik (30 dage)

37 kr38 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Fresca White Moscato 750 ml

Fresca White Moscato fra Fresca (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 37,56 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Fresca White Moscato eller udforske flere Drikkevarer.