Félix Solís Tempranillo ØkologiskØkologisk

Félix Solís Tempranillo Økologisk
750 ml

Drikkevarer›Vin

43,95 kr

Billigste pris 43,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (EU)
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Félix Solís Tempranillo rødvin økologisk fra Spanien. 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    43,95 kr
    750 ml58,60 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    43,95 kr
    750 ml58,60 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    43,95 kr
    750 ml58,60 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    43,95 kr
    750 ml58,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr35 kr40 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Félix Solís Tempranillo Økologisk 750 ml

Félix Solís Tempranillo Økologisk fra Félix Solís (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 43,95 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Félix Solís Tempranillo Økologisk eller udforske flere Drikkevarer.