Félix Solís Altos De Tamaron Crianza

Félix Solís Altos De Tamaron Crianza
10 ml

Drikkevarer›Vin

49,00 kr

Billigste pris 49,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseSpanien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Félix Solís rødvin fra Altos De Tamaron, Crianza-klassificering, 375 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 98,00 kr · 32,67 kr/stk · spar 49,00 krSidst set i dag
    49,00 kr
    375 ml130,67 kr/l
  • Føtex36 for 1176,00 kr · 32,67 kr/stk · spar 588,00 krSidst set i dag
    49,00 kr
    10 ml4900,00 kr/l
  • Bilka36 for 1176,00 kr · 32,67 kr/stk · spar 588,00 krSidst set i dag
    49,00 kr
    10 ml4900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

49 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Félix Solís Altos De Tamaron Crianza 10 ml

Félix Solís Altos De Tamaron Crianza fra Félix Solís (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 49,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Félix Solís Altos De Tamaron Crianza eller udforske flere Drikkevarer.