Offley Colheita Porto

Offley Colheita Porto
750 ml

Drikkevarer›Vin

179,00 kr

Billigste pris 179,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelsePortugal

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Offley Colheita Porto. Portugisisk portvin på 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    179,00 kr
    750 ml238,67 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    179,00 kr
    750 ml238,67 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    179,00 kr
    750 ml238,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

179 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Offley Colheita Porto 750 ml

Offley Colheita Porto fra Offley (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 179,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Offley Colheita Porto eller udforske flere Drikkevarer.