Offley Tawny Porto Barão de Forrester

Offley Tawny Porto Barão de Forrester
750 ml

Drikkevarer›Vin

61,95 kr

Billigste pris 61,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelsePortugal

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Offley Tawny Porto Barão de Forrester portvin à 750 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    61,95 kr
    750 ml82,60 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    61,95 kr
    750 ml82,60 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    61,95 kr
    750 ml82,60 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    61,95 kr
    750 ml82,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

62 kr62 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Offley Tawny Porto Barão de Forrester 750 ml

Offley Tawny Porto Barão de Forrester fra Offley (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 61,95 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Offley Tawny Porto Barão de Forrester eller udforske flere Drikkevarer.