Verdi Elderflower Sparkletini

Verdi Elderflower Sparkletini
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 47,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Verdi Elderflower Sparkletini med hyldeblomst. Mousserende drik fra Italien, 750 ml.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 45,00 krSidst set i dag
    45,00 kr
    750 ml60,00 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    47,95 kr
    750 ml63,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

44 kr45 kr46 kr47 kr48 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Verdi Elderflower Sparkletini 750 ml

Verdi Elderflower Sparkletini fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 47,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Elderflower Sparkletini eller udforske flere Drikkevarer.