Verdi Raspberry Sparkletini 5%

Verdi Raspberry Sparkletini 5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 49,95 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Verdi Raspberry Sparkletini er en mousserende drik med 5% alkohol i 750 ml flaske.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Meny2 for 85,00 kr · 42,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Spar2 for 85,00 kr · 42,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 45,00 krSidst set i dag
    45,00 kr
    750 ml60,00 kr/l
  • 47,25 kr
    750 ml63,00 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    49,95 kr
    750 ml66,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

38 kr40 kr42 kr44 kr46 kr48 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Verdi Raspberry Sparkletini 5% 750 ml

Verdi Raspberry Sparkletini 5% fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 49,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Raspberry Sparkletini 5% eller udforske flere Drikkevarer.