Verdi Raspberry Sparkletini 5%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Gluten
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Verdi Raspberry Sparkletini er en mousserende drik med 5% alkohol i 750 ml flaske.
Priser i dag (8 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag23,00 kr750 ml30,67 kr/l
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag23,33 kr750 ml31,11 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag26,99 kr750 ml35,99 kr/l
44,95 kr750 ml59,93 kr/l
44,95 kr750 ml59,93 kr/l
45,00 kr750 ml60,00 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag47,25 kr750 ml63,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag49,95 kr750 ml66,60 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Verdi Raspberry Sparkletini 5% 750 ml
Verdi Raspberry Sparkletini 5% fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 8 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,00 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Min Købmand til 49,95 kr — en forskel på 117%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Raspberry Sparkletini 5% eller udforske flere Drikkevarer.

