Verdi Spumante

Verdi Spumante
750 ml

Drikkevarer›Vin

44,95 kr– 45,00 kr

Billigste pris 44,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Italiensk mousserende hvidt vin. Verdi Spumante med 5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • Meny2 for 85,00 kr · 42,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Spar2 for 85,00 kr · 42,50 kr/stk · spar 4,90 krSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    44,95 kr
    750 ml59,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 90,00 kr · 30,00 kr/stk · spar 45,00 krSidst set i dag
    45,00 kr
    750 ml60,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr45 kr45 kr45 kr45 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Verdi Spumante 750 ml

Verdi Spumante fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 45,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Spumante eller udforske flere Drikkevarer.