Verdi Elderflower Sparkletini
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Verdi Elderflower Sparkletini med hyldeblomst. Mousserende drik fra Italien, 750 ml.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag23,00 kr750 ml30,67 kr/l
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag23,33 kr750 ml31,11 kr/l
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag26,99 kr750 ml35,99 kr/l
MenySidst set i dag44,95 kr750 ml59,93 kr/l
SparSidst set i dag44,95 kr750 ml59,93 kr/l
45,00 kr750 ml60,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i går47,95 kr750 ml63,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Verdi Elderflower Sparkletini 750 ml
Verdi Elderflower Sparkletini fra Verdi (750 ml) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,00 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Min Købmand til 47,95 kr — en forskel på 108%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Verdi Elderflower Sparkletini eller udforske flere Drikkevarer.

