Gemma Moscato d'Asti

Gemma Moscato d'Asti
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,00 kr

Billigste pris 79,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Moscato d'Asti italiensk hvidvin. 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 158,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 79,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l
  • Føtex18 for 948,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 474,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l
  • Bilka18 for 948,00 kr · 52,67 kr/stk · spar 474,00 krSidst set i dag
    79,00 kr
    750 ml105,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Moscato d'Asti 750 ml

Gemma Moscato d'Asti fra Gemma (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Moscato d'Asti eller udforske flere Drikkevarer.