Gemma Barolo

Gemma Barolo
750 ml

Drikkevarer›Vin

199,00 kr

Billigste pris 199,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Barolo rødvin. 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 398,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 199,00 krSidst set i dag
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l
  • Bilka18 for 2388,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 1194,00 krSidst set i dag
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr200 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Barolo 750 ml

Gemma Barolo fra Gemma (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Barolo eller udforske flere Drikkevarer.