Gemma Barolo Giblin

Gemma Barolo Giblin
750 ml

Drikkevarer›Vin

401,10 kr

Billigste pris 401,10 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Barolo Giblin rødvin fra Italien. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 802,20 kr · 267,40 kr/stk · spar 401,10 krSidst set i dag
    401,10 kr
    750 ml534,80 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    401,10 kr
    750 ml534,80 kr/l
  • Bilka18 for 4813,20 kr · 267,40 kr/stk · spar 2406,60 krSidst set i dag
    401,10 kr
    750 ml534,80 kr/l

Prishistorik (30 dage)

200 kr250 kr300 kr350 kr400 kr450 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Barolo Giblin 750 ml

Gemma Barolo Giblin fra Gemma (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 401,10 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Barolo Giblin eller udforske flere Drikkevarer.