Gemma Asti magnum

Gemma Asti magnum
1,5 L

Drikkevarer›Vin

199,00 kr

Billigste pris 199,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Asti mousserende vin, 1500 ml magnum.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 398,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 199,00 krSidst set i dag
    199,00 kr
    1,5 L132,67 kr/l
  • Føtex18 for 2388,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 1194,00 krSidst set i dag
    199,00 kr
    1,5 L132,67 kr/l
  • Bilka18 for 2388,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 1194,00 krSidst set i dag
    199,00 kr
    1,5 L132,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr200 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Asti magnum 1,5 L

Gemma Asti magnum fra Gemma (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Asti magnum eller udforske flere Drikkevarer.