Gemma Langhe Ruja

Gemma Langhe Ruja
750 ml

Drikkevarer›Vin

77,95 kr– 119,00 kr

Billigste pris 77,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Langhe Ruja rødvin. 750 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    77,95 kr
    750 ml103,93 kr/l
  • BilkaToGo3 for 238,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 119,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    750 ml158,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    119,00 kr
    750 ml158,67 kr/l
  • Bilka18 for 1428,00 kr · 79,33 kr/stk · spar 714,00 krSidst set i dag
    119,00 kr
    750 ml158,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr60 kr80 kr100 kr120 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Langhe Ruja 750 ml

Gemma Langhe Ruja fra Gemma (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 77,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Bilka til 119,00 kr — en forskel på 53%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Langhe Ruja eller udforske flere Drikkevarer.