Gemma Asti dolce

Gemma Asti dolce
750 ml

Drikkevarer›Vin

62,00 kr– 68,20 kr

Billigste pris 62,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseItalien

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Gemma Asti dolce, italiensk mousserende hvidt vin, 750 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    62,00 kr
    750 ml82,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    62,00 kr
    750 ml82,67 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    65,00 kr
    750 ml86,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    68,20 kr
    750 ml90,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr40 kr50 kr60 kr70 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Gemma Asti dolce 750 ml

Gemma Asti dolce fra Gemma (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 62,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 68,20 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Gemma Asti dolce eller udforske flere Drikkevarer.