1924 Red Blend

1924 Red Blend
750 ml

Drikkevarer›Vin

199,00 kr

Billigste pris 199,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

1924 Red Blend rødvin i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 398,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 199,00 krSidst set i går
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l
  • Føtex18 for 2388,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 1194,00 krSidst set i går
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l
  • Bilka18 for 2388,00 kr · 132,67 kr/stk · spar 1194,00 krSidst set i går
    199,00 kr
    750 ml265,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

199 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 1924 Red Blend 750 ml

1924 Red Blend fra 1924 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 1924 Red Blend eller udforske flere Drikkevarer.