1924 Bourbon Barrel Aged Cabernet Sauvignon

1924 Bourbon Barrel Aged Cabernet Sauvignon
750 ml

Drikkevarer›Vin

180,30 kr

Billigste pris 180,30 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

1924 rødvin, Cabernet Sauvignon lagret på bourbon barrel. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 360,60 kr · 120,20 kr/stk · spar 180,30 krSidst set i går
    180,30 kr
    750 ml240,40 kr/l
  • Føtex18 for 2163,60 kr · 120,20 kr/stk · spar 1081,80 krSidst set i går
    180,30 kr
    750 ml240,40 kr/l
  • Bilka18 for 2163,60 kr · 120,20 kr/stk · spar 1081,80 krSidst set i går
    180,30 kr
    750 ml240,40 kr/l

Prishistorik (30 dage)

180 kr180 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 1924 Bourbon Barrel Aged Cabernet Sauvignon 750 ml

1924 Bourbon Barrel Aged Cabernet Sauvignon fra 1924 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 180,30 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 1924 Bourbon Barrel Aged Cabernet Sauvignon eller udforske flere Drikkevarer.