1924 Port Barrel Aged Pinot Noir

1924 Port Barrel Aged Pinot Noir
750 ml

Drikkevarer›Vin

180,97 kr

Billigste pris 180,97 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

1924 Port Barrel Aged Pinot Noir rødvin, 750 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 361,94 kr · 120,65 kr/stk · spar 180,97 krSidst set i går
    180,97 kr
    750 ml241,29 kr/l
  • Føtex18 for 2171,64 kr · 120,65 kr/stk · spar 1085,82 krSidst set i går
    180,97 kr
    750 ml241,29 kr/l
  • Bilka18 for 2171,64 kr · 120,65 kr/stk · spar 1085,82 krSidst set i går
    180,97 kr
    750 ml241,29 kr/l

Prishistorik (30 dage)

181 kr181 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 1924 Port Barrel Aged Pinot Noir 750 ml

1924 Port Barrel Aged Pinot Noir fra 1924 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 180,97 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 1924 Port Barrel Aged Pinot Noir eller udforske flere Drikkevarer.