1924 Chardonnay

1924 Chardonnay
750 ml

Drikkevarer›Vin

179,43 kr

Billigste pris 179,43 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

1924 Chardonnay hvidt vin i 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 358,86 kr · 119,62 kr/stk · spar 179,43 krSidst set i går
    179,43 kr
    750 ml239,24 kr/l
  • Føtex18 for 2153,16 kr · 119,62 kr/stk · spar 1076,58 krSidst set i går
    179,43 kr
    750 ml239,24 kr/l
  • Bilka18 for 2153,16 kr · 119,62 kr/stk · spar 1076,58 krSidst set i går
    179,43 kr
    750 ml239,24 kr/l

Prishistorik (30 dage)

179 kr180 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af 1924 Chardonnay 750 ml

1924 Chardonnay fra 1924 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 179,43 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe 1924 Chardonnay eller udforske flere Drikkevarer.