Castelforte Veneto 14%

Castelforte Veneto 14%
3 L

Drikkevarer›Vin

169,95 kr– 179,95 kr

Billigste pris 169,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Castelforte Veneto italiensk rødvin, 14% alkohol. 300 cl.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • SparSidst set i dag
    169,95 kr
    3 L56,65 kr/l
  • MenySidst set i dag
    179,95 kr
    3 L59,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    179,95 kr
    3 L59,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

130 kr140 kr150 kr160 kr170 kr180 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castelforte Veneto 14% 3 L

Castelforte Veneto 14% fra Casalforte (3 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 169,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 179,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castelforte Veneto 14% eller udforske flere Drikkevarer.