Castelforte Veneto 14%

Castelforte Veneto 14%
3 L

Drikkevarer›Vin

79,99 kr– 179,95 kr

Billigste pris 79,99 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Castelforte Veneto italiensk rødvin, 14% alkohol. 300 cl.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i dag
    79,99 kr
    3 L26,66 kr/l
  • SparSidst set i dag
    169,95 kr
    3 L56,65 kr/l
  • MenySidst set i dag
    179,95 kr
    3 L59,98 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    179,95 kr
    3 L59,98 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castelforte Veneto 14% 3 L

Castelforte Veneto 14% fra Casalforte (3 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Min Købmand til 179,95 kr — en forskel på 125%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castelforte Veneto 14% eller udforske flere Drikkevarer.