Castelforte Ripasso

Castelforte Ripasso
750 ml

Drikkevarer›Vin

89,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 89,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Castelforte Ripasso italiensk rødvin. 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Castelforte Ripasso 750 ml

Castelforte Ripasso fra Casalforte (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 99,95 kr — en forskel på 11%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Castelforte Ripasso eller udforske flere Drikkevarer.