Realzin Zinfandel Salento

Realzin Zinfandel Salento
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 119,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

Sulfitter

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Realzin Zinfandel Salento italiensk rødvin fra Puglia i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Meny2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • Spar2 for 129,00 kr · 64,50 kr/stk · spar 36,90 krSidst set i dag
    82,95 kr
    750 ml110,60 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 179,90 kr · 89,95 kr/stk · spar 60,00 krSidst set i dag
    119,95 kr
    750 ml159,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

70 kr80 kr90 kr100 kr110 kr120 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Realzin Zinfandel Salento 750 ml

Realzin Zinfandel Salento (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 119,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Realzin Zinfandel Salento eller udforske flere Drikkevarer.