Pastora Cream Sherry

Pastora Cream Sherry
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

69,47 kr– 89,25 kr

Billigste pris 69,47 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

Sulfitter

Næringsindhold pr. 100 g

Energi0 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Pastora Cream Sherry fra Spanien i 75 cl flaske. Sødt sherry med mild smag.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    69,47 kr
    750 ml92,63 kr/l
  • SparSidst set i dag
    69,95 kr
    750 ml93,27 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)2 for 159,90 kr · 79,95 kr/stk · spar 18,60 krSidst set i dag
    89,25 kr
    750 ml119,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

65 kr70 kr75 kr80 kr85 kr90 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pastora Cream Sherry 750 ml

Pastora Cream Sherry (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,47 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 89,25 kr — en forskel på 28%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pastora Cream Sherry eller udforske flere Drikkevarer.