Peter Weissburgunder Hvidvin

Peter Weissburgunder Hvidvin
750 ml

Drikkevarer›Vin

47,99 kr– 79,95 kr

Billigste pris 47,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Tysk hvidvin, Weissburgunder-sort, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    47,99 kr
    750 ml63,99 kr/l
  • MenySidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Spar2 for 140,00 kr · 70,00 kr/stk · spar 19,90 krSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Peter Weissburgunder Hvidvin 750 ml

Peter Weissburgunder Hvidvin fra Peter&Peter (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peter Weissburgunder Hvidvin eller udforske flere Drikkevarer.