Peter Peter Riesling

Peter Peter Riesling
750 ml

Drikkevarer›Vin

70,00 kr– 83,95 kr

Billigste pris 70,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Peter Peter Riesling hvidvin fra Tyskland i 75 cl flaske. Tysk kvalitetshvidvin.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenySidst set i dag
    70,00 kr
    750 ml93,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    83,95 kr
    750 ml111,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

70 kr75 kr80 kr85 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Peter Peter Riesling 750 ml

Peter Peter Riesling fra Peter&Peter (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 70,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 83,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peter Peter Riesling eller udforske flere Drikkevarer.