Peter Peter Riesling

Peter Peter Riesling
750 ml

Drikkevarer›Vin

47,99 kr– 83,95 kr

Billigste pris 47,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Peter Peter Riesling hvidvin fra Tyskland i 75 cl flaske. Tysk kvalitetshvidvin.

Priser i dag (6 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    47,99 kr
    750 ml63,99 kr/l
  • Fakta Tyskland3 for 119,99 kr · 40,00 kr/stk · spar 29,98 krSidst set i dag
    49,99 kr
    750 ml66,65 kr/l
  • MenySidst set i dag
    70,00 kr
    750 ml93,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    74,95 kr
    750 ml99,93 kr/l
  • Wolt MarketSidst set i dag
    83,95 kr
    750 ml111,93 kr/l

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Peter Peter Riesling 750 ml

Peter Peter Riesling fra Peter&Peter (750 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Wolt Market til 83,95 kr — en forskel på 75%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peter Peter Riesling eller udforske flere Drikkevarer.