Peter & Peter Rosé

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Tysk rosé vin fra Peter & Peter. 750 ml flaske med 11% alkohol.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
Scandinavian ParkSidst set i dag47,99 kr750 ml63,99 kr/l
49,99 kr750 ml66,65 kr/l
MenySidst set i dag74,95 kr750 ml99,93 kr/l
79,95 kr750 ml106,60 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Peter & Peter Rosé 750 ml
Peter & Peter Rosé fra Peter&Peter (750 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 67%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peter & Peter Rosé eller udforske flere Drikkevarer.




