Peter P. Riesling Feinherb

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Peter P. Riesling Feinherb hvidvin fra Tyskland i 750 ml flaske.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandel
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag44,99 kr750 ml59,99 kr/l
Scandinavian ParkSidst set i dag47,99 kr750 ml63,99 kr/l
49,99 kr750 ml66,65 kr/l
MenySidst set i dag74,95 kr750 ml99,93 kr/l
SparSidst set i dag77,52 kr750 ml103,36 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Peter P. Riesling Feinherb 750 ml
Peter P. Riesling Feinherb fra Peter&Peter (750 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 44,99 kr hos Poetzsch Padborg , mens prisen er højest hos Spar til 77,52 kr — en forskel på 72%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Peter P. Riesling Feinherb eller udforske flere Drikkevarer.




