In Me Negro/Zinfandel 15%

In Me Negro/Zinfandel 15%
750 ml

Drikkevarer›Vin

54,99 kr– 99,95 kr

Billigste pris 54,99 kr hos Scandinavian Park — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

In Me Negro/Zinfandel rødvin fra Italien med 15% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Scandinavian ParkSidst set i dag
    54,99 kr
    750 ml73,32 kr/l
  • Fakta Tyskland2 for 99,99 kr · 50,00 kr/stk · spar 19,99 krSidst set i dag
    59,99 kr
    750 ml79,99 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • MenySidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Spar2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 69,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af In Me Negro/Zinfandel 15% 750 ml

In Me Negro/Zinfandel 15% fra No.1 (750 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 54,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Spar til 99,95 kr — en forskel på 82%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe In Me Negro/Zinfandel 15% eller udforske flere Drikkevarer.