In Me Negro/Zinfandel 15%

In Me Negro/Zinfandel 15%
750 ml

Drikkevarer›Vin

79,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

In Me Negro/Zinfandel rødvin fra Italien med 15% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • Min KøbmandSidst set i dag
    79,95 kr
    750 ml106,60 kr/l
  • MenySidst set i dag
    89,95 kr
    750 ml119,93 kr/l
  • Spar2 for 130,00 kr · 65,00 kr/stk · spar 69,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

75 kr80 kr85 kr90 kr95 kr100 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af In Me Negro/Zinfandel 15% 750 ml

In Me Negro/Zinfandel 15% fra No.1 (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 99,95 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe In Me Negro/Zinfandel 15% eller udforske flere Drikkevarer.