Champagne Jacquart Mosaïque Brut

Champagne Jacquart Mosaïque Brut
750 ml

Drikkevarer›Vin

319,00 kr

Billigste pris 319,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (EU)
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Energi340 kJ (82 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat11,2 g
heraf sukkerarter11,2 g
Protein0,3 g
Salt0,05 g

Beskrivelse

Champagne Jacquart Mosaïque brut, 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    319,00 kr
    750 ml425,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    319,00 kr
    750 ml425,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    319,00 kr
    750 ml425,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

319 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Champagne Jacquart Mosaïque Brut 750 ml

Champagne Jacquart Mosaïque Brut fra Champagne Jacquart (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 319,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Champagne Jacquart Mosaïque Brut eller udforske flere Drikkevarer.