Champagne Jacquart Mosaïque Demi Sec

Champagne Jacquart Mosaïque Demi Sec
750 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

299,00 kr

Billigste pris 299,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab
OprindelseFrankrig

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Champagne Jacquart Mosaïque demi sec. 750 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    299,00 kr
    750 ml398,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    299,00 kr
    750 ml398,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    299,00 kr
    750 ml398,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

299 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Champagne Jacquart Mosaïque Demi Sec 750 ml

Champagne Jacquart Mosaïque Demi Sec fra Champagne Jacquart (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 299,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Champagne Jacquart Mosaïque Demi Sec eller udforske flere Drikkevarer.