Zelected Foods Oliven med citron
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Spanien |
Allergener
FiskMælkSennepNødderSulfitter
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 61 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 13 g |
| Kulhydrat | 3,9 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 1,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,5 g |
Beskrivelse
Oliven med citron fra Zelected Foods i 485 g emballage.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag46,95 kr485 g 96,80 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Zelected Foods Oliven med citron 485 g
Zelected Foods Oliven med citron (485 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 46,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Zelected Foods Oliven med citron eller udforske flere Kolonial .