Barral Grønne oliven uden sten
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Frankrig |
Allergener
Lupin
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 59 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 13,9 g |
| Kulhydrat | 1,3 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 5,1 g |
| Salt | 5 g |
Beskrivelse
Barral grønne oliven uden sten. 170 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag13,95 kr170 g 82,06 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Barral Grønne oliven uden sten 170 g
Barral Grønne oliven uden sten (170 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 13,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Barral Grønne oliven uden sten eller udforske flere Kolonial .