Zelected Foods Oliven med Hvidløg Økologisk
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Grækenland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 53 kJ (13 kcal) |
| Fedt | 11 g |
| Kulhydrat | 5 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 2 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 2,7 g |
Beskrivelse
Økologiske oliven med hvidløg fra Zelected Foods. 510 g drænet vægt (280 g tørvægt).
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag52,95 kr510 g 103,82 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Zelected Foods Oliven med Hvidløg Økologisk 510 g
Zelected Foods Oliven med Hvidløg Økologisk (510 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 52,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Zelected Foods Oliven med Hvidløg Økologisk eller udforske flere Kolonial .