Beskrivelse
Deli Drengene grønne nocellara oliven med sten, 180 g.
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Mærkninger
🇪🇺 Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 609 kJ (145 kcal) |
| Fedt | 150 g |
| Kulhydrat | 9 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 10 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 16 g |
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Sidst set i dag26,95 kr180 g 149,72 kr/kg -
Wolt Market Sidst set i dag26,95 kr180 g 149,72 kr/kg -
Nemlig(AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,00 kr400 g 70,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris