Deli Drengene Mammouth Oliven
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Grækenland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 61 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 0,9 g |
| heraf sukkerarter | 0,5 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,6 g |
Beskrivelse
Mammouth oliven uden sten fra Deli Drengene. 400 g dåse.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,00 kr400 g 70,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Deli Drengene Mammouth Oliven 400 g
Deli Drengene Mammouth Oliven (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 28,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Deli Drengene Mammouth Oliven eller udforske flere Kolonial .