Urtekram Grønne Oliven med Sten Øko
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Grækenland |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 60 kJ (15 kcal) |
| Fedt | 14,7 g |
| Kulhydrat | 0,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 3,6 g |
| Salt | 2,2 g |
Beskrivelse
Urtekram økologiske grønne oliven med sten. 360 g total vægt, 200 g drænet vægt.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Urtekram Grønne Oliven med Sten Øko 360 g
Urtekram Grønne Oliven med Sten Øko (360 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 31,96 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Urtekram Grønne Oliven med Sten Øko eller udforske flere Kolonial .