Washington State Kungfu Girl Riesling

Washington State Kungfu Girl Riesling
10 ml

Drikkevarer›Vin

89,00 kr

Billigste pris 89,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer
OprindelseUSA

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Washington State hvidvin Kungfu Girl Riesling, 375 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGo3 for 178,00 kr · 59,33 kr/stk · spar 89,00 krSidst set i dag
    89,00 kr
    375 ml237,33 kr/l
  • Føtex36 for 2136,00 kr · 59,33 kr/stk · spar 1068,00 krSidst set i dag
    89,00 kr
    10 ml8900,00 kr/l
  • Bilka36 for 2136,00 kr · 59,33 kr/stk · spar 1068,00 krSidst set i dag
    89,00 kr
    10 ml8900,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

89 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Washington State Kungfu Girl Riesling 10 ml

Washington State Kungfu Girl Riesling fra Washington State (10 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Washington State Kungfu Girl Riesling eller udforske flere Drikkevarer.