Vitakraft Snackstang med lam
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Vitakraft snackstang med lam til hunde. 12 g stang.
Priser i dag (7 butikker)
Vis grænsehandel
4,93 kr12 g410,83 kr/kg
FøtexSidst set i går5,95 kr12 g495,83 kr/kg
BilkaToGoSidst set i går5,95 kr12 g495,83 kr/kg
5,95 kr12 g495,83 kr/kg
BilkaSidst set i går5,95 kr12 g495,83 kr/kg
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i går5,99 kr12 g499,17 kr/kg
6,50 kr12 g541,67 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Vitakraft Snackstang med lam 12 g
Vitakraft Snackstang med lam fra Vitakraft (12 g) sammenlignes på tværs af 7 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 4,93 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 6,50 kr — en forskel på 32%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Snackstang med lam eller udforske flere Dyremad.