Faunakram Gnaveben med and

Faunakram Gnaveben med and
230 g

Dyremad›Hunde

19,95 kr

Billigste pris 19,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Faunakram gnaveben med and. Proteinrig hundegodt på 230 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    19,95 kr
    230 g86,74 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    19,95 kr
    230 g86,74 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    19,95 kr
    230 g86,74 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr15 kr16 kr17 kr18 kr19 kr20 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Faunakram Gnaveben med and 230 g

Faunakram Gnaveben med and fra Faunakram (230 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Faunakram Gnaveben med and eller udforske flere Dyremad.