Vitakraft Snackstang med lam

Vitakraft Snackstang med lam
12 g

Dyremad›Hunde

4,93 kr– 6,50 kr

Billigste pris 4,93 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft snackstang med lam til hunde. 12 g stang.

Priser i dag (6 butikker)

Vis grænsehandel
  • Meny5 for 20,00 kr · 4,00 kr/stk · spar 4,65 krSidst set i går
    4,93 kr
    12 g410,83 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • Spar3 for 15,00 kr · 5,00 kr/stk · spar 2,85 krSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    5,95 kr
    12 g495,83 kr/kg
  • Min Købmand4 for 18,00 kr · 4,50 kr/stk · spar 8,00 krSidst set i går
    6,50 kr
    12 g541,67 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

4 kr5 kr6 kr7 kr8 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Snackstang med lam 12 g

Vitakraft Snackstang med lam fra Vitakraft (12 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 4,93 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 6,50 kr — en forskel på 32%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Snackstang med lam eller udforske flere Dyremad.