Vitakraft Tyggepinde m. And og Kalcium

Vitakraft Tyggepinde m. And og Kalcium
80 g

Dyremad›Hunde

15,00 kr– 21,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Vitakraft tyggepinde med and og kalcium til hunde i 80 gram.

Priser i dag (6 butikker)

  • SparSidst set i går
    15,00 kr
    80 g187,50 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i går
    18,00 kr
    80 g225,00 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    21,95 kr
    80 g274,38 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    21,95 kr
    80 g274,38 kr/kg
  • MenySidst set i går
    21,95 kr
    80 g274,38 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    21,95 kr
    80 g274,38 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Vitakraft Tyggepinde m. And og Kalcium 80 g

Vitakraft Tyggepinde m. And og Kalcium fra Vitakraft (80 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Bilka til 21,95 kr — en forskel på 46%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Vitakraft Tyggepinde m. And og Kalcium eller udforske flere Dyremad.