Væltepeter

Væltepeter
500 ml

Drikkevarerݯl

34,95 kr– 41,50 kr

Billigste pris 34,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Væltepeter produkt, 50 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    34,95 kr
    500 ml69,90 kr/l
  • Meny3 for 100,00 kr · 33,33 kr/stk · spar 19,85 krSidst set i dag
    39,95 kr
    500 ml79,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    41,50 kr
    500 ml83,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

34 kr36 kr38 kr40 kr42 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Væltepeter 500 ml

Væltepeter fra Skagen Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 41,50 kr — en forskel på 19%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Væltepeter eller udforske flere Drikkevarer.